[design/2015/logo_trigema.png]
Menu |Home

Obchodní prostory

V rámci projektu CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice vzniknou v přízemí také dva prostory dohromady přesahující 200 m2 využitelné plochy, které jsou určené ke komerčnímu využití.

Obchodní prostory NMN@Holešovice

  • Obchodní prostor je zobrazen rozdělený, ale lze jej rozdělit na základě dohody. Výměra 203,5 m2
  • Obchodní jednotky jsou nabízeny k prodeji ve standardu „shell & core“, s možností dostavět daný komerční prostor přímo dle potřeb nájemce.

Velký potenciál pokračujícího růstu moderní rezidenční čtvrti slibují některé prázdné fabriky protkané celými Holešovicemi. Vývoj posledních několika let ukazuje, že Holešovice jsou jednou z nejprogresivnějších čtvrtí v Praze. Z hlediska rezidenčního i kancelářského zde přibývají nové stavby jako houby po dešti. Rozšiřující se nabídka restauračních a maloobchodních provozoven ukazuje, že je zde skutečně poptávka po neotřelých nápadech, jak zrealizovat váš jedinečný podnikatelský záměr. Zkuste jej proměnit ve skutečnost právě v komerčních plochách na jižním konci ulice Na Maninách.

Kontakt

Parametry jednotek a další detaily získáte na telefonním čísle 778 728 750, nebo na emailu jaros@trigema.cz nebo osobně v našem Prodejním centru.

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 773 746 660. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Napište svůj kontakt

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Prodejní centrum 773 746 660
Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí