[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

Obchodní prostory

V rámci projektu CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice vzniknou v přízemí také dva prostory dohromady přesahující 200 m2 využitelné plochy, které jsou určené ke komerčnímu využití.

Obchodní prostory NMN@Holešovice

  • Obchodní prostor je zobrazen rozdělený, ale lze jej rozdělit na základě dohody. Výměra 203,5 m2
  • Obchodní jednotky jsou nabízeny k prodeji ve standardu „shell & core“, s možností dostavět daný komerční prostor přímo dle potřeb nájemce.

Oba obchodní prostory jsou prodány.

Velký potenciál pokračujícího růstu moderní rezidenční čtvrti slibují některé prázdné fabriky protkané celými Holešovicemi. Vývoj posledních několika let ukazuje, že Holešovice jsou jednou z nejprogresivnějších čtvrtí v Praze. Z hlediska rezidenčního i kancelářského zde přibývají nové stavby jako houby po dešti. Rozšiřující se nabídka restauračních a maloobchodních provozoven ukazuje, že je zde skutečně poptávka po neotřelých nápadech, jak zrealizovat váš jedinečný podnikatelský záměr. Zkuste jej proměnit ve skutečnost právě v komerčních plochách na jižním konci ulice Na Maninách.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí