[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

FAQ - Často kladené otázky

Proč se projekt nazývá NMN@Holešovice?

Název NMN@Holešovice vychází z umístění projektu v ulici Na Maninách. Jedná se o poklidný jižní konec ulice, která křižuje celou čtvrť Holešovic.

Kolik bytů je součástí projektu?

Součástí šestipatrového bytového domu je 32 bytových jednotek.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od malometrážních 1+kk až po dva velké byty 4+kk s terasou v nejvyšším podlaží.

Jaká je cena bytových jednotek?

Průměrná cena bytů vychází od 100.000,- Kč/m2 vč. DPH. Průměrná cena respektuje vývoj trhu v dané lokalitě, stejně tak jako vysoký standard bydlení, který vychází z technologického vybavení samotného domu i konkrétních bytů. Díky dlouhodobému sledování vývoje trhu můžeme deklarovat, že tato se pohybuje jen těsně nad průměrem, který se v tuto chvíli v Holešovicích vyskytuje. Kompletní ceník naleznete

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkaz naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Zahájení výstavby je naplánováno na první čtvrtletí 2018, dokončení projektu pak na podzim 2019. Následně budou byty připraveny k předání novým vlastníkům.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

V domě jsou naplánovány dva komerční prostory, které mají za úkol rozšířit, již tak vysokou, úroveň občanské vybavenosti v blízkém okolí.

Jaké jsou možnosti financování koupě bytu v projektu NMN@Holešovice?

Koupi bytu v projektu NMN@Holešovice je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS a HB a Unicredit. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem Trigema Chytré bydlení Plus, který naleznete zde.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Celkem 23 parkovacích míst je umístěno přímo v 1. podzemním podlaží bytového domu. Tento počet splňuje požadavky pražských stavebních předpisů. Navíc je v přímém sousedství domu parkovací modrá zóna, která kapacitu parkování ještě zvýší. Zároveň jsme si vědomi rozšiřujícího se trendu využití jízdních kol, obzvláště v rovinatých Holešovicích. Proto bude v prostoru zeleného vnitrobloku vybudována platforma pro jejich parking.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt je umístěn v nejklidnější části Holešovic, který je jen minimálně ovlivněn okolní dopravou. Není tudíž potřeba obávat se hluku z okolí. Umístění projektu naleznete zde.

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Nejbližší zastávka MHD je „Tusarova“ nebo "Maniny", odkud jedou tramvaje jak na metro „C“ Vltavská (5 minut), tak na metro „B“ Palmovka (5 minut). V docházkové vzdálenosti (5 minut) je mateřská školka a základní škola v Tusarově ulici. Ve stejné vzdálenosti je Pražská tržnice nebo se do 10 minut pěšky dostanete do nákupního centra s poštou v Dělnické ulici.

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Má stavba veškerá povolení?

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice má pravomocné územní i stavební rozhodnutí k výstavbě bytového domu. Termín dokončení je dle harmonogramu aktuálně naplánován na podzim 2019, kdy začneme bytové jednotky předávat novým vlastníkům.

Jak je možné rezervovat byt v projektu NMN@Holešovice?

Na Vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. 773 746 660.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců. Více informací v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více podrobných informací v reklamačním řádu.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu Vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru společnosti Trigema na adrese Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 – přízemí budovy Explora Jupiter u stanice metra Nové Butovice, případně telefonicky na čísle 800 340 350.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí