[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

8 hlavních výhod

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice, níže naleznete ty, o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Komorní projekt s vlastní zahradou

Předností projektu je zejména jeho rozsah, díky kterému se řadí do skupiny domů, kde bude možné využít všechny benefity spojené s komunitním bydlením. Díky nim je život obohacen o každodenní setkávání s lidmi, kteří jsou vám blíže, než jen anonymní osoby z velkoformátových bytových domů. O mnoho jednodušší oproti velkým projektům je také možné dosáhnout konsensu v případě řízení nově vzniklého SVJ. Jistě také oceníte rozsáhlou zahradu, která bude k dispozici pouze maximálnímu počtu 32 rodin. Náročné vyhledávání zeleného úkrytu před každodenním ruchem proto můžete ze svého rejstříku starostí vynechat. Místa ve vnitrobloku bude dostatek pro všechny.

Více o projektu
Trigema NMN - dokončený a komorní projekt

Dispozice ozkoušené časem

V projektu se architektům podařil husarský kousek. Při návrzích rodinných typů bytů totiž dokázali skloubit tradiční, v panelových bytech testované dispozice s moderními trendy a prvky, bez kterých se neobejdou současné požadavky rodinných příslušníků. Naopak menší byty, ať budou určené k investičním účelům, tedy pronájmu nebo budou primárně sloužit k bydlení, nabízí mnoho vzdušného prostoru, na druhé straně také dostatek praktických míst pro šatní skříně či jiné úložné prostory. Obrovskou výhodou, která není zcela běžná, je balkón nebo terasa ke každému bytu bez ohledu na jeho velikost.

Prohlédnout dispozice
Trigema NMN - Dispozice ozkoušené časem

Decentní budova s pokrokovými funkcemi

Architektura klade důraz na přímočarost a jednoduchost, přesně na ty vlastnosti, kterými se vyznačuje celá holešovická čtvrť. Rovné a přímé linie, jednoduché a decentní barevné kombinace, které mezi sebou vytvářejí harmonii jednoduchosti. Z hlediska širších vztahů dům zapadá do celé urbanistické myšlenky ulice Na Maninách. Funkčnost budovy myslí také na budoucnost i finanční výdaje obyvatelů. S ohledem na rozsáhlou soukromou zeleň ve vnitrobloku se myslelo také na její údržbu. Řešit ji bude automatický zavlažovací systém, který čerpá vodu také z akumulace dešťových vod. Dnes výjimečným, v budoucnu samozřejmým vybavením každého domu budou stanice pro dobíjení elektromobilů, zde se již počítá s návrhem přípravy pro jejich budoucí umístění.

Více v galerii
Trigema NMN - Decentní budova s pokrokovými funkcem

Ekologicky šetrná budova

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice disponuje průkazem energetické náročnosti budovy sk. B a s tím spojeným využitím vhodných materiálů. Společnost Trigema klade dlouhodobě maximální důraz na využití takových materiálů a pracovních postupů, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení. Výše uvedené funkce zavlažování a příprava stanice pro dobíjení elektromobilů doplňuje také systém funkčnosti, který na první pohled neuvidíte. Jedná se o samoregulační topný kabel, který nahrazuje cirkulační smyčku rozvodu teplé vody. Ten je doposud standardním řešením dodávky teplé vody v běžných budovách. Udržování teploty teplé vody (systém HWAT) bez cirkulačního potrubí je chytrým, komfortním, ekonomickým a ekologickým řešením. Systém HWAT funguje na principu kompenzace tepelné ztráty potrubí pro teplou vodu samoregulačním kabelem připevněným k potrubí teplé vody.

Více o vybavení
Trigema NMN - ekologicky šetrná budova

Technologie budoucnosti ve vašem bytě

Trigema si jako developer velmi zakládá, aby mohla ve svých bytových projektech dodávat do bytů zařízení, které budou za několik let běžně dostupná a využívaná. V současnosti se ale stále jedná o moderní technologie budoucnosti. Všechny tyto systémy jsou navrženy a integrovány do nových bytů, aby spořily čas a budoucí finanční náklady, šetřily zdraví nebo životní prostředí, ale především aby zpříjemňovaly život. Ať už se jedná o rekuperaci vzduchu nebo inteligentní ovládání bytů, jejichž obsluha a údržba je velmi jednoduchá. Sžije se s nimi každý.

Více o technologiích
Trigema NMN - technologie budoucnosti

Tepající lokalita nedaleko centra Prahy

Původně tovární a dělnická čtvrť, dnes kulturní a společenská tepna, která je považována za jednu z nejprogresivnějších městských částí v Praze vůbec. Nejnovějším důkazem, že vážnost a respekt této čtvrti stále stoupá, je 15. místo v anketě o nejlepší evropskou městskou čtvrť. Stroje tu byly vytlačeny divadelními soubory, kluby a uměleckými díly. Gastronomická oblast je tu stále na vzestupu, jak dokládá řada restaurací a kaváren. A pokud se člověku některá místa okoukají, může se odsud dostat rychle do centra. Do 20 minut se dostanete kamkoliv - od Florence až třeba po Národní divadlo.

Více o lokalitě
Trigema NMN - tepající lokalita

Klidné místo s potřebnými službami na dosah

Jedinečné umístění na jihovýchodním cípu Holešovic dělá z okolí projektu velmi vyhledávanou rezidenční oblast. Místo je odkloněno dvěma bloky od tramvajové tratě, jeden blok od břehu Vltavy. Ospalý konec ulice s minimálním pohybem automobilů jakoby předznamenával bouři v rušném centru města, která se odehrává pár desítek metrů odtud. I přesto není nutné dojíždět či dlouho docházet při uspokojování každodenních potřeb. Pouhé 4 minuty od domu je Holešovická tržnice. Když pomineme její historický a kulturní význam, naleznete zde vše od čerstvého ovoce a zeleniny přes supermarket až po největšího prodejce elektroniky v Praze. Úřad Městské části Prahy 7 je ještě blíže.V suterénu domu NMN navíc postupně vzniknou dva komerční prostory, které se můžou stát místem pro nové obchody či služby.

Více
Trigema NMN - Klidné místo s potřebnými službami na dosah

Nadstandardní vybavení bytů

Byty jsou kromě optimálního dispozičního rozvržení vybaveny velmi žádanými standardy. Jedná se o produkty velmi oblíbených značek, které se v první řadě soustředí na dodávky prvotřídní kvality. V koupelnách je stylové kompletní vybavení, vč. obkladů od značky Villeroy & Boch, baterie Hansa, vany Kaldewei. Z nabídky podlahových krytin budeme moci nabídnout tradiční dřevěné materiály nebo dnes velmi oblíbený vinyl v mnoha barevných dekorech. Velký důraz klademe i na celkovou koncepci interiéru, barevné sladění a detail provedení, proto v našich bytech používáme bezfalcové dveře s výškou 2100 mm s vysoce odolným CPL povrchem v mnoha barevných odstínech. Vše je navržené, provedené a nastavené v naprosté harmonii s celkovým záměrem projektu.

Více o vybavení bytů
Trigema NMN - nadstandardní vybavení bytů
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí