[design/2015/logo_trigema.png]
Menu |Home
 • Objekt
 • Byt číslo 25
 • Podlaží od 2
 • Podlaží do 2
 • Dispozice 2+kk
 • Cena bytu s DPH 5 925 761 Kč
 • Stav Volný byt
 • Místnosti
 • Chodba (25.1 ) 7.7 m2
 • Koupelna (25.2 ) 4.5 m2
 • WC (25.3 ) 1.9 m2
 • Pokoj s kuchyňským koutem (25.4 ) 25.0 m2
 • Pokoj (25.5 ) 13.2 m2
 • Obytná plocha bytu 52,3 m2
 • Příslušenství
 • Balkón 3.1 m2
 • Svislé konstrukce 3.4 m2
 • Sklep 2.9 m2
 • Plocha bytu
 • Obytná plocha bytu52,3 m2
 • Podlahová plocha bytu 58,6 m2

Situace

Popis bytu

Prostorově atypický západně orientovaný byt 2+kk s balkónem a prostorným obývacím pokojem 25,2 m2 spojeným s kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je možné řešit více variantami, nabízí se zde možnost řešení například do tvaru „U" nebo „L" nebo doplnit o ostrůvek kuchyňské linky s barovým sezením. Předností tohoto bytu je oddělené řešení koupelny s vanou a samostatné WC, které zajišťuje dostatek soukromí při trvalém bydlení. Ložnici je možné vybavit pracovním koutem nebo navýšit úložný prostor. K bytu náleží sklep (2,9 m2 - prostor se sníženou výškou).

Podobné byty

Byt 31

Podlaží
3
Dispozice
2+kk
Cena bytu
6 298 383 Kč
Detail

Byt 35

Podlaží
3
Dispozice
2+kk
Cena bytu
6 082 816 Kč
Detail

Byt 26

Podlaží
2
Dispozice
2+kk
Cena bytu
6 370 677 Kč
Detail

Byt 64

Podlaží
6
Dispozice
2+kk
Cena bytu
7 199 682 Kč
Detail

Byt 61

Podlaží
6
Dispozice
2+kk
Cena bytu
7 469 912 Kč
Detail

Byt 32

Podlaží
3
Dispozice
3+kk
Cena bytu
10 069 191 Kč
Detail

Byt 52

Podlaží
5
Dispozice
3+kk
Cena bytu
10 702 436 Kč
Detail

Byt 22

Podlaží
2
Dispozice
3+kk
Cena bytu
9 954 322 Kč
Detail

Byt 42

Podlaží
4
Dispozice
3+kk
Cena bytu
10 592 591 Kč
Detail

Byt 63

Podlaží
6
Dispozice
4+kk
Cena bytu
13 297 005 Kč
Detail

Hypoteční kalkulačka

Spočítejte si měsíční splátky
%
%
let


Spočítejte si dobu úvěru
%

Pro tuto nemovitost vám pomůžeme s hypotékou.

Napište nám zde svůj kontakt a zbavte se starostí.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Vychází vám měsíční splátky hypotéky? Zjistěte vice o postupu koupě a další informace o možnostech financování

Více

Děkujeme za odeslání formuláře.

O projektu

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice vyroste v pražských Holešovicích. Šestipodlažní projekt vychází z osvědčeného konceptu a nabídne po dokončení 32 moderních bytů, které budou v kategorii Chytré bydlení Plus. Nejzajímavějším prvkem projektu je zejména rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci. Předností projektu je zejména jeho rozsah, díky kterému se řadí do skupiny domů, kde bude možné využít všechny benefity spojené s komunitním bydlením. Díky nim je život obohacen o každodenní setkávání s lidmi, kteří jsou vám blíže, než jen anonymní míhající se osoby z velkoformátových bytových domů.

U projektů Chytrého bydlení je to již normou, nicméně projekt NMN posouvá požadavky na energeticky úsporné a ekologicky vzhlížející byldení o další kousek dál. S ohledem na rozsáhlou soukromou zeleň ve vnitrobloku se myslelo také na její údržbu. Řešit ji bude automatický systém, který čerpá vodu z akumulace dešťových vod. Dnes vyjímečným, v budoucnu samozřejmým vybavením každého domu budou stanice pro dobíjení elektromobilů, zde naleznete již přípravu pro jejich umístění.

Více

Sklepy, parkování a standardy bytu

Sklepy se nacházejí v 1. nadzemním a v 1. podzemním podlaží, jejich cena je součástí ceny bytu.

Garážová stání je nutné dokoupit společně s bytem a jejich cena není součástí ceny bytu. Ceny garážových a parkovacích stání jsou od 448 000 Kč s DPH. Pro další informace o možnostech parkování kontaktujte našeho prodejce.

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice klade maximální důraz na kvalitní materiály a pracovní postupy, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení. Projekt NMN je stejně jako všechny ostatní rezidenční projekty společnosti Trigema zařazen do třídy B - velmi úsporná. Energetický průkaz náročnosti budovy ke stažení.

Zjistěte více informací o základních technických parametrech bytového projektu.

Více

Prohlášení a podmínky

Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám. Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace. Informace zobrazené na této stránce nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.

Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, cenu za sklep a případnou cenu zahrady, terasy či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.

Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativním půdorysu bytu, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.

Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Více

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 773 746 660. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Napište svůj kontakt

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

 
 
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí