[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

Všechny byty vyprodány

Všechny byty v projektu byly v polovině listopadu 2019 kompletně vyprodány. Pro obyvatele okolních domů nebo pro samotné obyvatele projektu, kteří mají problémy s parkováním, je také k dispozici několik posledních dostupných garážových stání. Více informací o způsobu parkování získáte v našem prodejním centru.

Prodejní centrum

Poslední dostupný byt
k nastěhování

Na konci srpna došlo k prodeji několika bytů, a tak v nabídce aktuálně zůstává pouze jediný dostupný byt. Jedná se o jeden ze dvou prémiových bytů 4+kk v projektu, který je situován v posledním šestém patře. Jde o byt č. 63, se západní terasou po celé délce bytu a východním balkónem se vstupem z ložnice. Nadále platí příležitost si byt rezervovat online prostřednictvím funkce e-rezervace.

Prohlédnout byt

Zkolaudováno!

Dne 15. 7. 2019 získal bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice kolaudační souhlas. V projektu probíhají dokončovací práce a zanedlouho se do nových bytů nastěhují noví majitelé. Aktuálně v nabídce zbývá pouze 5 bytů: dva dvoupokojové, dvě 3+kk a také rodinný, prémiový byt 4+kk v posledním podlaží. Nadále platí příležitost si byt rezervovat online. Od možnosti uzavřít rezervační smlouvu elektronicky můžete očekávat zjednodušení celé administrativy a zároveň další možnost, jak můžete celý proces nákupu nové nemovitosti zrealizovat.

Dostupné byty

Rezervujte si byt elektronicky

Každý, kdo si bude chtít koupit nový byt v našem projektu, nebude už muset vyřizovat vše osobně. Postačí, když si smluvní a další podmínky sjedná prostřednictvím online rezervace bytu. Od možnosti uzavřít rezervační smlouvu elektronicky můžete očekávat zjednodušení celé administrativy a zároveň další možnost, jak můžete celý proces nákupu nové nemovitosti zrealizovat.

Více o e-rezervaci

Prodáno již 60 % bytů

V projektu Chytrého bydlení, který je situován v lukrativní čtvrti Holešovice je již prodáno přes 60 % bytů. Stále si můžete vybírat z bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk, které vás potěší energetickou úsporností, rekuperací vzduchu či vlastní klidovou zónou se zelení, nacházející se ve vnitrobloku objektu. Projekt naleznete v klidné části ulice Na Maninách a byty jsou výbornou investicí do nájemního bydlení i místem, kde najdete skvělé místo k životu.

Ceník

Stavba úspěšně zahájena

Výstavba bytového projektu v Holešovicích, s vlastní klidovou zónou ve vnitrobloku, byla zahájena. Již před zahájením stavby bylo prodáno 25 % bytových jednotek a to především díky skvělé lokalitě s výbornou dostupností centra. Stále zbývá dostatek volných bytů k výběru, od garsonek až po 2 prémiové byty v posledním podlaží, které uspokojí velmi náročné zájemce. Byty je možné pořídit od 3,8 milionu Kč s DPH. Vyberte si ten svůj.

Ceník

Prodej bytů zahájen

15. 12. 2017 byl zahájen veřejný prodej v projektu v Holešovicích. Do této chvíle si svého majitele našlo 20 % bytů. Aktuálně tedy zbývá v nabídce dostatek bytů všech dostupných dispozic. 8 garsonek, 12 dvoupokojových bytů, 4 rodinné 3+kk a 2 prémiové byty v posledním podlaží, které uspokojí velmi náročné zájemce. Byty je možné pořídit od 3,8 milionu Kč s DPH. Přehled bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledavači.

Ceník